Architektura i aranżacja wnętrz – Jtprojekt

Architektura i aranżacja wnętrz – Jtprojekt
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Od 1992 roku zajmujemy się dziedziną meblarstwa , pozwoliło nam to zapoznać się również z wieloma dziedzinami wszelkich innych branż, tj. budownictwo, instalatorstwo sanitarne itp. Zaczerpnięta wiedza w znacznym stopniu pozwala nam rozwijać się bardziej w dziedzinie meblarstwa ponieważ znając podstawy budownictwa i innych dziedzin potrafimy przewidywać co nastąpi , wyprzedzamy wizję i dzięki temu możemy realizować wszelkie Nietypowe Zabudowy Meblowe

Projektowanie i aranżacja wnętrz, wszystko po to aby łatwiej i sprawniej obsługiwać klienta , aby nie tracić czasu na zlecanie projektów pomieszczeń oraz mebli podwykonawcom , oraz w szczególności ograniczyć liczbę nieporozumień i bledów które powstają podczas zlecenia prac innym osobom z poza naszej firmy i branży – wiemy to z doświadczenia.

Zaczynając projektowanie pomieszczenia od podstaw poprzez dobór kolorystyki ścian, kafli, mebli detali samodzielnie, mamy pewność iż wszelkie ważne właśnie detale tj. ( instalacje , przyłącza itp.)znajdują się na odpowiednim miejscu i współgrają z naszymi meblami oszczędzamy w ten sposób wspólny czas po to aby się skupić na tym co ważne i konieczne aby wszystkie szczegóły zostały dopracowane od początku do końca. Ktoś powie , czas to pieniądz – ok , ale dla nas czas to nasze życie nasza rodzina nasz czas to to co mamy najważniejsze nie pozwólmy aby się marnował. J&T Projekt.

Doświadczenie: PONAD 20 lat pracy w branży.

Projektujemy: Nietypowe Zabudowy Meblowe-wnętrza…

Dlaczego my: Ciekawe pomysły, Staranność wykonania, Dociekliwość, Zawsze na czas. Kompleksowość od projektu do efektu- gwarantuje wysoką jakość (jedna osoba odpowiedzialna za cały proces), Duże doświadczenie, Bogata wiedza techniczna dotycząca procesów produkcji i przygotowania do produkcji .Po prostu chęć pracy , tworzenie czegoś z niczego, wdrażanie nowych rozwiązań , po prostu J&T Projekt.

Przygotowanie projektów, nadzór nad innymi pracami wykończeniowymi, wyszukiwanie materiałów oraz firm…
Nadzór nad pracami innych firm.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top