Blacha trapezowa alucynk

Blacha trapezowa alucynk
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

Jakie pokrycie dachu wybrać?

Jednym z ważnych aspektów przy wyborze pokrycia dachowego jest cena. Na rynku wyrobów budowlanych znajdziemy bogatą ofertę tego typu materiałów. Poczynając od drogich dachówek ceramicznych i blach płaskich, montowanych „na rąbek”, poprzez tańsze dachówki betonowe a kończąc na pokryciach z blachy.
Jeśli nasz budżet jest nieco ograniczony, blacha trapezowa będzie świetnym rozwiązaniem. Jest to materiał dość lekki, więc więźba dachowa nie pochłonie dodatkowych pieniędzy, jak w przypadku ciężkiej dachówki, czy też konieczności wykonania pełnego deskowania pod blachę płaską.
Popularność blachy jako pokrycia dachowego sprawia, iż firmy budowlane świetnie sobie radzą z ułożeniem tego materiału. Samo położenie blachy, z uwagi na arkusze w jakich występuje, może zostać wykonane w przeciągu kilku dni, co ma duże znaczenie w przypadku niepewnej pogody.
Aktualnie na polskim rynku, coraz więcej firm oferuje blachy trapezowe posiadające dodatkowe zabezpieczenia przez zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top