Deska tarasowa bangkirai bez limitu

Deska tarasowa bangkirai bez limitu
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

Deska tarasowa bangkirai (10)Jeżeli zastanawiasz się, jakiego drewna użyć przy układaniu podłogi tarasu, by była ona trwała i stanowiła element dekoracyjny, zwróć uwagę na deski z drewna egzotycznego. Jedną z ciekawych propozycji jest pochodzące z Azji południowo-wschodniej drewno bangkirai. Jest ono coraz chętniej wykorzystywane jako materiał podłogowy. Innym określaniem bangkirai jest Yellow Balau.

Deska tarasowa bangkirai jest bardzo odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, szkodników i atak grzybów. Jest także łatwa w pielęgnacji, wystarczy bowiem użyć środka dedykowanego do desek tarasowych. Warto też systematycznie nanosić ochronną warstwę oleju do drewna zawierającego filtry UV, co zapobiegnie patynowaniu desek.
Kolor drewna bangkirai waha się od jasno- do ciemnobrązowego i ładnie komponuje się z zielenią ogrodu. Tarasy z tego drewna bardzo dobrze sprawdzają się w naszym klimacie.

Deska tarasowa bangkirai dzięki swojej trwałości, ciekawej kolorystyce i łatwości w utrzymaniu będzie dobrym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie solidność, oryginalność oraz estetykę w swoim najbliższym otoczeniu.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top