Największy popyt

Największy popyt
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

Największy popytKażdy człowiek ma inne potrzeby. Jednak kiedy popatrzymy na nieruchomości, zwłaszcza te na rynku pierwotnym i przyjrzymy się, jakie mieszkania schodzą pierwsze, to możemy z łatwością znaleźć parę cech, które zdecydowanie są charakterystyczne dla obecnych czasów.

Po pierwsze jest to metraż i ilość pokoi. Obecnie najbardziej poszukiwane są niewielkie mieszkania około 40-50 m2, zazwyczaj dwu- lub trzy pokojowe, czyli coś co jest potrzebne przeciętnej rodzinie z jednym lub dwójką dzieci.
Po drugie jest to piętro. Można powiedzieć, że najmniejszym popytem cieszą się mieszkania na parterze oraz te znajdujące się na ostatnim piętrze, ponieważ są to stosunkowo mieszkania najtrudniejsze do ogrzania. Najchętniej kupowane są nieruchomości znajdujące się na pierwszym oraz drugim piętrze.
Po trzecie ekspozycja okien. Wiele osób poszukuje mieszkania, które będą słoneczne, nie tylko ze względu na większą ilość naturalnego światła w mieszkaniu, ale także ze względu na ogrzewanie. Słonecznie mieszkania są z reguły cieplejsze.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top