Obróbka komina blacha trapezowa film

Obróbka komina blacha trapezowa film
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Dach nad głową

Dach to chyba jeden z najważniejszych elementów budynku, bez względu na to czy jest to dom, garaż, pomieszczenie gospodarcze, wiata czy jeszcze jakiś inny lokal, ważne jest to jak zostanie wykonany i czym pokryty.
Wybór dachu jest zależny od upodobania, klimatu, lokalnego stylu czy architektury budynku oraz oczywiście od budżetu. W tej dziedzinie jest to zależne również od panującej obecnie mody. Projektanci domów często proponują dach dwuspadowy lub czterospadowy, ponieważ ich atutem jest możliwość stworzenia dodatkowych pomieszczeń w strefie poddasza. Takie domy często pokrywa się dachówką ceramiczną bądź blachodachówką- która imituje dachówkę, ale jest od niej zdecydowanie lżejsza.
Jednak oprócz tych proponowanych jest jeszcze wiele innych rodzajów pokryć dachowych. Można do nich zaliczyć takie jak: słoma, trzcina, dranica, gont, łupek, blacha trapezowa , papa lub tzw. zielony dach.
Każde z nich znajdzie swoje zastosowanie w zależności od potrzeb i osobistych upodobań. Najważniejsze, żeby mieć „dach nad głową”.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top